Boek
Nederlands

De kern van liefde

Farina Eden (auteur), Ed van Eeden (vertaler)
Liefde, familie en geschiedenis: een serie om bij weg te dromen voor fans van Corina Bomann en Anne Jacobs.

Duitsland, 1904. Een verwoestende brand betekent bijna het einde van de zeepfabriek die al generaties lang in het bezit is van de familie. Het bedrijf wordt geleid door Anton, die het alleen kan voortzetten dankzij het
fortuin van zijn verloofde Helen. Na hun bruiloft wijden
Titel
De kern van liefde
Auteur
Farina Eden 1977-
Vertaler
Ed van Eeden
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Duits
Oorspr. titel
Der Duft des Neubeginns
Uitgever
Amsterdam: HarperCollins, 2022
349 p.
ISBN
9789402711240 (paperback)